Call Today For a Free Consultation!
Tel (973) 671-8529 / Fax (267) 413-4581
3 Bridle Court, Mountain Lakes NJ 07046
Polski Adwokat w New Jersey | Mówimy po Polsku!

Morris County bankruptcy law firm header

Kancelaria Adwokacka Bolko Rokicki| Polski Adwokat w NJ
Dogodnie Ulokowany w Morris County, New Jersey

Kancelaria mecenasa Rokickiego, ulokowana w Morris County, New Jersey, świadczy usługi prawne najwyższej jakości z jednoczesną troską o redukcję kosztów dla klientów. Nasze usługi koncentrują się na sprawach o upadłość, FDCPA i sprawach w sądach miejskich. Jesteśmy dumni z faktu, że nasi klienci zawsze mogą się z nami skontaktować, ponieważ regularny i bezpośredni kontakt jest gwarancją skutecznych i efektywnych relacji pomiędzy adwokatem i klientami. Nasze biuro, ulokowane w Denville, New Jersey, obsługuje klientów w North Jersey i oferuje konsultacje również wieczorami i w weekendy.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej lub prawnej i potrzebujesz praktycznej i uczciwej porady od doświadczonego adwokata, zadzwoń dzisiaj do naszego biura w Denville, NJ: 973 - 671 - 8529. Wstępna konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Uwolnij się od długów!

Jak byś się czuł, gdybyś żył bez długów? Nigdy więcej opłat za karty kredytowe, nigdy więcej stresu z powodu problemów finansowych , nigdy więcej nękających telefonów od komorników!
Upadłość uwolni cię od wszystkich zgodnych z prawem zadlużeń - zazdwoń dzisiaj!

Zachowaj swój majątek!

Ogłoszenie upadłości nie oznacza utraty własności. Używając właściwych klauzul większość dłużników pozbywa się swoich długów i zachowuje swój majątek.

Nie strać domu!

Upadłość (Chapter 7) sama z siebie nie wyeliminuje długu hipotecznego - ale da ci czas na reorganizację finansów, abyś mógł wyrównać zaległości w opłatach hipotecznych. Kiedy pozbędziesz się opłat za zadłużone karty kredytowe, uwolnione środki finansowe pomogą ci w spłatach hipotecznych.

Zatrzymaj zajęcie pensji!

Ciężko pracujesz, by utrzymać swoją rodzinę - nie pozwól, by kredytorzy zabrali 15% z każdej pensji, którą przynosisz do domu. Ogłoszenie upadłości natychmiast zatrzymuje zajęcie pensji i pozwala ci zatrzymać całe zarobki.

Upadłość

Każdy ma prawo do nowego startu. Kiedy wydaje ci się , że toniesz w długach bez nadziei na ich spłatę, czy to z powodu utraty pracy, nieoczekiwanych rachunków z powodu choroby, lub wysokiego oprocentowania kart kredytowych lub pożyczek, ogłoszenie upadłości może być drogą wyjścia. W naszej kancelarii w Morris County pomagamy klientom z północnego New Jersey ocenić możliwości ogłoszenia upadłości. Zadzwoń do Rokicki Law Firm dzisiaj, by dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do umorzenia długów, i postaw pierwszy krok na drodze życia bez długów.

Czego należy się spodziewać

Kiedy oglaszasz upadłość, nie powinieneś czuć się bezradnym lub zgadywać , co się dzieje. W kancelarii mecenasa Rokickiego dokładnie wyjaśnimy, co dzieje się w każdym momencie procesu ogłaszania upadłości. Pokierujemy tobą na każdym stopniu ogłaszania upadłości od przygotowania petycji o upadłość aż do momentu umorzenia długów. Jesteśmy zawsze gotowi wyjaśnić ważne koncepcje, takie jak obowiązkowe poradnictwo kredytowe, automatyczne odroczenie i zebrania na temat Sekcji 341. Zadzwoń do nas dzisiaj, by uzyskać dodatkowe informacje, jak rozpocząć proces ogłaszania upadłości w New Jersey.

Zwolnienia w NJ

Kiedy oglaszasz upadłość w New Jersey, nie musisz automatycznie zrzec się swojej własności aby umorzyć długi. Ponieważ New Jersey zdecydowało się honorować federalne zwolnienia w procesie ogłaszania upadłości, dłużnicy w New Jersey mają możliwość uratowania większości swojego majątku gdy ogłaszają upadłość. W Rokicki Law Firm starannie analizujemy każdą sprawę o upadłość, aby wszyscy nasi klienci uzyskali maksimum zwolnień, które im przysługują. Aby dowiedzieć się, jaką część swoich dóbr możesz uchronić przed zajęciem, zadzwoń do nas dzisiaj!